DIERRE – usługi awaryjne

ZAMKI DODATKOWE DO DRZWI DIERRE

Dierre usługi awaryjne - zamek dodatkowyNiektóre modele drzwi Dierre wyposażone są tylko w jeden zamek. Nastręcza to problemów podczas ich eksploatacji. Często dochodzi do sytuacji w której osoba znajdująca się wewnątrz pomieszczenia zostawi klucz w zamku.

Jeśli ktoś chce się dostać do pomieszczenia z zewnątrz nie ma takiej możliwości ponieważ w zamku znajduje się klucz.
Brak dodatkowego zamknięcia powoduje przyspieszone zużycie mechanizmów zamka i częstsze przeglądy serwisowe.
W przypadku awarii i braku możliwości zamknięcia drzwi zamkiem dodatkowym musimy pozostać w domu do przyjazdu serwisu aby pilnować naszego dobytku.
Istnieje możliwość zamontowania zamka dodatkowego do drzwi Dierre.

Rozwiązuje on powyższe problemy i poprawia wygodę obsługi drzwi. Od strony mieszkania wyposażony jest w wygodne pokrętło. Od strony klatki schodowej obsługiwany przy pomocy klucza. Na zdjęciu po prawej prezentujemy zamek dodatkowy zamontowany przez naszą firmę do drzwi Dierre.

Osoby zainteresowane montażem zamka dodatkowego prosimy o kontakt.

SEYFO BLOGZapraszamy do zapoznania się z innowacyjnymi funkcjami prezentowanego powyżej zamka na naszym blogu.


Na życzenie Klienta zamek został zamontowany w miejscu sztywnego łańcucha.
Klient nie korzystał z tej funkcji. Często zdarza się że drzwi zabudowane są we wnęce która uniemożliwia wykorzystanie funkcji sztywnego łańcucha.
Warto wtedy z niego zrezygnować i w jego miejscu zainstalować zamek dodatkowy.

AWARYJNE USŁUGI ZWIĄZANE Z DRZWIAMI FIRMY DIERRE

Zgubione klucze Dierre.

Dierre usługi awaryjneGdy dojdzie do takiej sytuacji jesteśmy w stanie otworzyć drzwi bez klucza. Metoda którą stosujemy jest absolutnie bezinwazyjna. Nie niszczymy zamka, nie wiercimy, a wszystko to jest możliwe dzięki nowoczesnym i specjalistycznym narzędziom które stosujemy.

Jeżeli mają Państwo obawy że zgubione/skradzione klucze dostały się w niepowołane ręce możemy wymienić zamek na nowy. Nasz serwisant posiada w samochodzie odpowiednie materiały.

Zablokowany klucz w zamku.

Konstrukcja zamka zastosowanego w drzwiach firmy Dierre powoduje że czasem dochodzi do zablokowania klucza w zamku. Podczas zablokowania nie ma możliwości obrotu ani wyciągnięcia klucza z zamka.
Oczywiście zajmujemy się odblokowywaniem zamków. Nie uszkadzamy zamka podczas usuwania zablokowanego klucza.
Zablokowanie klucza w drzwiach jest sygnałem że należy wykonać przegląd i konserwacje zamka.
Oczywiście zapraszamy do skorzystania z takiej usługi.

Zacięty zamek Dierre.

Jeśli po włożeniu klucza do zamka nie da się go otworzyć, prawdopodobnie uległ on „przestawieniu”. Siłowa próba otwarcia spowoduje uszkodzenie klucza lub zamka. Odblokowujemy zamki bez ich uszkadzania i wiercenia w nich.

Przeglądy konserwacyjne i pogwarancyjne.

Dierre usługi awaryjne - przeglądy i serwisDrzwi antywłamaniowe posiadają zabudowany w swej konstrukcji zamek mechaniczny. Oczywiście jak każdy mechanizm powinny przechodzić okresowe przeglądy i konserwacje.
Przeglądy takie dają możliwość bezawaryjnej pracy drzwi, a także przedłużają żywotność zamka.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie pokazuje że pierwszy przegląd powinien być wykonany w trzecim roku eksploatacji, a kolejne co dwa lata. Codzienna eksploatacja sprawia, że nie dostrzegamy nawarstwiających się problemów z mechanizmami zamka.

Często klienci twierdzą że ich zamki nie wymagają przeglądu. Dopiero po otwarciu obudowy zamka zmieniają zdanie i są zaskoczeni zużyciem lub uszkodzeniami.
Powyżej prezentujemy do czego doprowadziło dziesięcioletnie eksploatowanie drzwi Dierre bez przeglądu i konserwacji.